52 /- 4e Afd. 29 april 1964. VERKOOP INDUSTRIETERREIN INDUSTRIEWEG. Aan de Raad, De direetie van de N.V. Ingenieursbureau Goedkoop, gevestigd aan de Nijverheidsweg alhier, heeft ons verzocht in aanmerking te mogen komen voor een perceel industrieterrein voor uitbreiding van haar bedrijf. Wij zijn met de directie tot overeenstemming gekomen over de verkoop van een perceel industrieterrein, gelegen ten noorden van de Industrieweg, groot 1160 m-, voor een prijs van 35,per m2. De door ons met mevrouw E. van Asch van Wijck-Peteri te Zandvoort terzake gesloten voorlopige koopovereenkomst ligt met een situatieteke- ning ten raadhuize ter inzage. Wij stellen U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit tot verkoop van het bedoelde terrein over te gaan. Heemstede, 22 april 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 april 1964; BESLUIT: aan mevrouw E. van Asch van Wijck-Peteri, wonende te Zandvoort, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetref- fende voorlopige koopakte, te verkopen een perceel grond, groot 1160 m2, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 8240 (ged.), gelegen aan de noordzijde van de Industrieweg, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van 35,per m2. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 april 1964. Zetaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 15