2e Afd. 29 april 1964. 58 KREDIET VOOK VERBETERING ELEKTKICITEITSV OORZIENING ,DE HARTEKAMP" EN HOLLANDS-ZWEEDSE ZAADMAATSCHAPPIJ. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteits- bedrijven; BESLUIT: A. burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van f 45.000,te ver- lenen voor verbetering der elektriciteitsvoorziening van het gebouwen- complex op de buitenplaats „de Hartekamp" en van het gebouw der N.V. Hollands-Zweedse Zaadmaatschappij aan de Leidsevaartweg; B. burgemeester en wethouders te machtigen tot het aangaan van een overeenkomst met: 1. de Vereniging der Broeders Penitenten, gevestigd te Boekel in Hui- ze Padua, waarbij aan de gemeente het recht wordt verleend om op een gedeelte van het aan de Vereniging in eigendom toebehorend perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3393, gelegen aan de Herenweg, een door de Vereniging te bekostigen vrijstaand stenen transformatorstation te doen stichten en te hou- den en om de nodige aansluitkabels van het kabelnet van het elek- triciteitsbedrijf, aangesloten op het transformatorstation, op ge- noemd perceel te leggen en te houden, welke kabels, voor zover zij worden gebruikt voor de elektriciteitslevering aan de gebouwen staande op dit perceel, zullen worden bekostigd door de Vereniging en verder op de grondslag van overige door burgemeester en wet- houders te stellen voorwaarden; 2. de N.V. Hollands-Zweedse Zaadmaatschappij, gevestigd te Amster- dam, waarbij de vennootschap op zich neemt te gedogen, dat op de aan 'haar in eigendom toebehorende grond, gelegen langs de Leidse- vaartweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 2691, een door haar te bekostigen aluminium transformatorhuisje door' het gemeentelijk elektriciteitsbedrijf wordt geplaatst en gehou- den en voorts aan de gemeente het recht verleent de nodige aan- sluitkabels van het kabelnet van het elektriciteitsbedrijf, aangeslo- ten op het transformatorhuisje, op haar grond te leggen en te hou- den welke kabels, voor zover zij worden gebruikt voor de elektrici- teitslevering aan het ter plaatse staande gebouw der vennootschap, door haar zullen worden bekostigd, terwijl mede voor rekening der vennootschap zullen komen de kosten van een hoogspanningskabel tussen het transformatorstation op de buitenplaats ,,de Hartekamp" en haar langs de Leidsevaartweg gelegen grond, en verder op de grondslag van overige door burgemeester en wethouders te stellen voorwaarden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 april 1964. De s^-etaris, veorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 30