62 2e Afd. 29 april 1964. Dr. G. A. van Poelje. Het is haar bedoeling, dat de school op 1 september a.s. geopend zal worden. In een onder dagtekening van 11 maart j.l. aan de besturen der gemeen- ten in Noord-Holland gerichte brief schaart het bestuur der provinciale afdeling van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten zich achter de conclusie van het rapport der commissie en het adviseert aan Uw Raad het voorstel te doen toe te treden tot de gemeenschappelijke regeling. Het ontwerp dezer regeling is als bijlage aan genoemd rapport, waarvan U een exemplaar hierbij wordt aangeboden, toegevoegd. Het zgn. rapport-van Reijen, waarnaar in het rapport der commissie wordt verwezen, is voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Wij stellen U voor aan de oprichting der Noordhollandse Bestuursschool door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit medewerking te ver- lenen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 1 van de ,,Wet Gemeenschappelijke Regelingen"; BESLUIT; samen te werken met het doel te geraken tot het oprichten en in stand houden in Noord-Holland van een school ter opleiding en vorming tot de openbare bestuursdienst (van de lagere publiekrechtelijke lichamen) en tot het gezamenlijk behartigen van de belangen van deze school, in de ruimste zin genomen, een en ander door deel te nemen aan de Gemeen- schappelijke regeling Noordhollandse Bestuursschool op de grondslag van de bepalingen van het concept dezer regeling, zoals dit gevoegd is bij het d.d. januari 1963 uitgebrachte rapport der commissie ter voorbereiding van de oprichting van een bestuursschool in Noord-Holland. Heemstede, 22 april 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 april 1964. De secfetaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 38