75 2e afd. 25 juni 1964 UITBREIDING PRINSES BEATRIXSCHOOL Aan de Raad. Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, heeft onder dagtekening van 11 mei 1964 overeenkomstig artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 een aanvraag ingediend om de nodige gelden te mogen ontvangen voor het uitbreiden van de Prinses Beatrixschool met 2 lokalen en voor de daaruit voortvloeiende voorzieningen. Tevens heeft het bestuur zich verbonden om de vereiste waarborgsom van 15% in de gemeentekas te storten. De school telt thans 4 leslokalen en wordt bezocht door 138 leerlingen, verdeeld over zes leerjaren. Zij is geopend op 1 oktober 1960 met vier leer- jaren en 61 leerlingen. Verwacht wordt dat binnen redelijke tijd het aan- tal leerlingen zodanig zal toenemen, dat zes leslokalen nodig zullen zijn. Zolang de uitbreiding niet door definitieve bouw tot stand kan komen, zal het nodig zijn tijdelijk ruimte te huren. Aangezien de aanvraag aan de wettelijke eisen voldoet, stellen wij U voor deze in te willigen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 3 juni 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 11 mei 1964 van het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, om overeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de benodigde gelden te mogen ontvangen voor uitbreidirig van de Prinses Beatrixsehool met 2 lokalen en voor de daaruit voortvloeiende voorzieningen; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 72 en volgende der genoemde wet; BESLUIT: de aanvrage in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juni 1964. De Secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 1