a:/—s mmm 2e afd. 22 juli 1964 92 BUITENSPELMATERIAAL OPENBARE KLEUTERSCHOLEN Aan de Raad, Het heeft onze aandacht getrokken, dat het buitenspelmateriaal van enkele openbare kleuterscholen enige vervanging c.q. aanvulling behoeft. Wij hebben de directeur van openbare werken dan ook een rapport doen samenstellen, waarin de te treffen voorzieningen zijn aangegeven. Hieruit blijkt, dat de hierna te noemen vervangingen dienen te ge- schieden voor het ten dele vergane houten materiaal, waarvan het gebruik door de kleuters niet langer verantwoord is te achten. Voorts bestaat bij een drietal kleuterscholen de behoefte aan de ver- vanging c.q. aanschaffing van een paar vaste zitbanken zonder leuningen. De kosten van aanschaffing en plaatsing worden als volgt begroot: Crayenesterkleuterschool 1 schommelstelling f 385> 1 aluminium klimboog- 630> 2 houten zitbanken51°> f l.52o, Kleuterschool Fr. Schubertlaan 2 houten zitbanken- f 5^6, Kleuterschool Laan van Insulinde: 1 schommelstelling 385> 2 houten zitbanken510> f 895, totaal f 2.930, De inspectrice van het kleuteronderwijs in de 12e inspectie heeft over deze aangelegenheid een gunstig advies uitgebracht, dat wij voor U bij de stukken ter inzage hebben gelegd. Wij stellen U voor ten behoeve van genoemde aanschaffmgen een krediet van f 2.930,beschikbaar te stellen. Hiertoe bieden wij U bijgaand ontwerp-besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 9 juli 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De Secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: A. voor de aanschaffing en plaatsing van enig buitenspelmateriaal voor de openbare kleuterscholen aan de Crayenestersingel, de Fr. Schubert- laan en de Laan van Insulinde een krediet van f 2.930,— te verlenen; B. het onder A genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 22 juli 1964. TOie secretaris, D<yvoorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 11