93 4e afd. 22 juli 1964 PLAATSING LICHTWEGWIJZEK OP KRUISPUNT HEEMSTEEDSE DKEEF-WIPPERPLEIN Aan de Raad, Na Uw besluit van 30 mei 1963 tot beschikbaarstelling van het daartoe benodigde krediet werden de bestaande wegwijzers op de kruispunten Herenweg-Zandvoortselaan-Lanckhorstlaan en Zandvoortselaan-Leidse- vaartweg vervangen door lichtwegwijzers. Van de A.N.W.B. is thans ook een offerte ontvangen voor de vervan- ging door een lichtwegwijzer van de twee oude wegwijzers op het kruis- punt Heemsteedse Dreef-Wipperplein. De kosten van aanmaak en plaatsing van de wegwijzer zullen 2.386, bedragen, terwijl het onderhoud voor rekening van de A.N.W.B. komt. Zoals U bekend is biedt een lichtwegwijzer grote voordelen, omdat de let- ters zo groot zijn gemaakt, dat ze op een afstand van 100 meter duidelijk leesbaar zijn, terwijl de zichtbaarheid bij duisternis door de verlichting is verzekerd. Een veilige en vlotte afwikkeling van het verkeer wordt door een en an- der ten zeerste bevorderd. Aangezien op laatstbedoeld kruispunt vaak wordt geconstateerd, dat automobilisten stoppen ten einde zich te oriënteren over de juiste rijrich- ting, achten wij plaatsing van een lichtwegwijzer op dit punt zeer aan te bevelen. Wij stellen U daarom, mede gelet op de gunstige ervaringen met de reeds geplaatste lichtwegwijzers, voor, ons het voor de plaatsing van de lichtwegwijzer benodigde krediet ad 2.386,door vaststelling van bij- gevoegd ontwerp-besluit te verlenen. Heemstede, 1 juli 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders met het advies van de Commissie voor Openbare Werken; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van de plaatsing van een lichtwegwijzer op het kruispunt Heemsteedse Dreef-Wipperplein een krediet te verlenen groot 2.386, b. het sub a aangegeven bedrag af te schrijven in 5 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 22 juli 1964. De voorzittea De sécretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 13