2e afd. 22 juli 1964 95 VERBETERING VERLIOHTING LANCKHORSTLAAN Aan de Raad, In het kader van de verbreding- en verbetering van de Lanckhorstlaan, waarvoor door Uw College bij besluit van 29 april 1964, no. 56 de nodige gelden werden gevoteerd, komt het ons gewenst voor, dat niet volstaan wordt met de noodzakelijke verplaatsing van de bestaande T.L.-verlich- tingsarmaturen, doch dat deze vervangen worden door masten met enkele uitlegger, een lichtpunthoogte van 9 meter en een natrium verlichting ter sterkte van 2 x 85 Watt, gelijk aan die, welke nog niet lang geleden werden geplaatst op de Leidsevaartweg, ten noorden van de Zandvoortse- laan, zij het daar met dubbele uitlegger. Het zal nodig zijn in totaal 24 lichtmasten te plaatsen, waarvan 18 alu- minium en 6 stalen masten, welke laatste nog in de magazijnvoorraad van de bedrijven aanwezig zijn en door een kleine verandering voor ge- bruik ter plaatse geschikt te maken zijn. Deze verbetering zal betekenen, dat op de Zandvoortselaan, de Heren- weg, de Heemsteedse Dreef en de Lanckhorstlaan een gelijkwaardige ver- lichting wordt verkregen. In totaal zal hiervoor een bedrag van 26.000,nodig zijn. Een speci- ficatie van dit bedrag, alsmede een situatietekening, waarop de voorge- nomen plaatsing der masten is aangegeven, liggen voor U bij de stukken ten raadhuize ter inzage. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbe- aan burgemeester en wethouders ten behoeve van de verbetering der openbare verlichting van de Lanckhorstlaan, ten laste van de kapitaal- dienst van de begroting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van 26.000,ter beschikking te stellen. Heemstede, 1 juli 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De seeretaris, J. M. Kruitwagen. drijven; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 22 juli 1964. De secretaris. T~In Trnnrvi f f nr>

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 17