4e afd. 22 juli 1964 97 AANKOOP GKOND MEX OPSTALLEN WESTZIJDE GLIPPERWEG Aan de Raad, Bij voorlopige koopakte hebben wij behoudens Uw instemming van mejuffrouw M. J. Kramer, alhier, aangekocht het perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3539, ter grootte van 755 m2, met de vier daarop staande woningen Glipperweg 21, 23, 25 en 27 en verdere opstallen. De eigendom van genoemd perceel is voor de gemeente o.m. van belang met het oog op de toekomstige verbreding van de Glipperweg. In verband met deze verbreding is bij besluit van Uw Raad van 30 maart 1939, no. 42, ter plaatse een bijzondere voorgevelrooilijn vastgesteld; de vier genoemde woningen overschrijden deze rooilijn gemiddeld ongeveer vier meter. De eigendom van deze woningen, welke in zeer slechte staat verkeren, is voor de gemeente verder van belang met het oog op de sanering van het betrokken weggedeelte. Met de eigenaresse is een koopprijs van f 22.000,overeengekomen. De huuropbrengst van de woningen bedraagt in totaal f 1.043,per jaar. Voor de aan de koop en verkoop verbonden voorwaarden moge worden verwezen naar de voorlopige koopakte. Wij stellen U voor tot aankoop te besluiten door vaststelling van bijge- voegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 9 juli 1964 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: A. burgemeester en wethouders te machtigen in het belang van de volks- huisvesting voor de gemeente aan te kopen van mejuffrouw M. J. Kramer, te Heemstede, het perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3539, groot 755 m2, met de vier daarop staande woningen, plaatselijk gemerkt Glipperweg 21, 23, 25 en 27 en verdere opstallen, zulks voor de prijs van f 22.000,en onder de voor- waarden en bepalingen, vermeld in de desbetreffende voorlopige koopakte; B. het krachtens het sub a vermelde te verwerven perceel met opstallen in te brengen in het Grondbedrijf voor de koopsom met de verder op de aankoop vallende kosten. Heemstede, 9 juli 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De secretaris, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 22 juli 1961. E

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 23