,--1 ÜHIÉi 4e afd. 29 oktober 1964 130 VOORZIENINGEN VERVERSINGSHUIS GROENENDAAL Aan de Raad, De pachters van het verversingshuis in Groenendaal hebben ons ver- zocht te bevorderen, dat in de grote zaal van dat verversingshuis een schuifbare scheidingswand wordt aangebracht en dat de waranda wordt gedicht. Bedoelde wand is nodig om het achterste gedeelte van de zaal, dat fun- geert als doorloop naar de toiletten e.d., af te scheiden van de rest van de zaal. Deze afscheiding geschiedt thans op gebrekkige wijze door middel van een gordijn. Door het dichten van de waranda, die met het oog op de weersomstan- digheden vrij zelden kan worden gebruikt, zou een derde zaal geformeerd kunnen worden; hieraan blijkt in de praktijk behoefte te bestaan. De pachters hebben zich inmiddels bereid verklaard overeenkomstig hetgeen terzake in het pachtcontract is bepaald boven de pachtsom 8 per jaar te betalen van de aan de genoemde voorzieningen verbonden kos- ten; deze bedragen blijkens de voor U ter visie gelegde begroting naar raming f 16.100,Inwilliging van het verzoek achten wij alleszins rede- lijk. Een plan voor het dichten van de waranda ligt mede voor U ter inzage. De te maken scheidingswand zal een uit twee delen bestaande vouwwand zijn; in elk gedeelte zal een loopdeur worden aangebracht. Gelet op het vorenstaande stellen wij U voor ons ten behoeve van de genoemde voorzieningen een krediet te verlenen van f 16.100,Een ont- werp-besluit is hierbij gevoegd. Heemstede, 21 oktober 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 oktober 1964; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van het aanbrengen van een scheidingswand in de grote zaal van het verversingshuis in Groenen- daal en het dichten van de waranda van dat verversingshuis een krediet te verlenen van f 16.100, b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 15 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 oktober 1964.

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 49