2e afd. 26 november 1964 142 AANSLUITING WOONWAGENKAMP OP HET ELEKTRICITEITSNET Heemstede, 11 november 1964. Aan de Raad, Een aantal bewoners van het woonwagenkamp heeft zich tot ons col- lege gewend met het verzoek te bevorderen dat dit kamp wordt voorzien van elektrische verlichting en de mogelijkheid wordt geopend om de ter plaatse staande woonwagens op het elektriciteitsnet aan te sluiten. Ook de controlerend gemeente-arts heeft op elektrische verlichting van de woonwagens aangedrongen, omdat het verlenen van medische hulp bij petroleumlicht voor de artsen zeer bezwaarlijk is. Desgevraagd hebben de bewoners verklaard bereid te zijn de kosten vallende op de aansluiting van hun wagens te betalen, met uitzondering van één, die daartoe niet bij machte is. Hoewel over zes zeven jaar, na de totstandkoming van het regionaal woonwagenkamp in het gemeente Haarlemmermeer, het kamp in onze gemeente zal worden opgeheven, achten wij het toch niet juist de bewo- ners daarvan dit gerief te onthouden. Daarbij dient in aanmerking te wor- den genomen, dat de benodigde laagspanningskabel later nog weer elders in de gemeente kan worden benut. De aansluiting zal, met inbegrip van de kosten van een tweetal stalen lichtmasten, een bedrag vergen van 8.000,Een specificatie van dit bedrag is voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Wij stellen U voor ons door vaststelling van nevensgaand ontwerp- besluit het benodigde krediet ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A, G. A. van Rappard. De sercetaris, P. M. van Drooge l.s. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbe- drijven; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der begro- ting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van 8.000,te verlenen voor de aansluiting van de woonwagens in het gemeentelijk woonwagen- kamp op het elektriciteitsnet en voor het plaatsen van een tweetal stalen lichtmasten in dat kamp. Heemstede, 26 november 1964. eeretaris, vtJ" De Raad voornoemd, De voorzitt ;itter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 13