144 2e afd. 26 november 1964 GYMNASTIEKMATEKIAAL JACOBASCHOOL. Heemstede, 11 november 1964. Aan de Raad. Het r.k.-parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, aihier, heeft onder dagtekening van 20 oktober 1964 een aanvraag ingediend om krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeente- kas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van gymnastiekmateriaal ten behoeve van de Jacobaschool aan de Lanckhorstlaan 9. Het onderwijs in lichamelijke oefening vraagt tegenwoordig veel mo- dern materiaal, dat in deze school niet aanwezig is. Het aanwezige materiaal is zeer verouderd, het gebruik levert gevaar op voor de leerlingen terwijl in verband met enkele grote klassen aanvul- ling met enkele toestellen nodig is. Het bestuur raamt de kosten van aanschaffing en montage op 11.975,-. Te zijner tijd wordt deze raming ingevolge de wettelijke bepalingen aan onze beoordeling onderworpen. Aangezien het verzoek aan de gestelde voorschriften voldoet en bij in- williging de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stelien, niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor genoemde aanvraag in te willigen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit. De Raad der Gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 72 e.v. der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: aan het r.k.-parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, ingevolge zijn aanvraag van 20 oktober 1964 de benodigde gelden te verstrekken voor de aanschaffing van gymnastiekmateriaal ten behoeve van de Jaco- baschool aan de Lanckhorstlaan 9. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. van Drooge l.s. Heemstede, 26 november 1964. De Raad voornoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 19