148 2e afd. 26 november 1964 KREDIET IN REKENING-COURANT ALGEMENE BANK NEDERLAND N.V. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: I. met de Algemene Bank Nederland N.V., kantoor houdende te Haarlem aan het Spaarne een overeenkomst aan te gaan onder de volgende voor- waarden: b 1. De Algemene Bank Nederland N.V. opent ten behoeve van de ge- meente een krediet in rekening-courant, waarvan het maximum- bedrag niet meer zal bedragen dan éénhonderdduizend gulden. 2. De Algemene Bank Nederland N.V. bepaalt de rente, over de debet- saldi verschuldigd, welke rente niet meer zal bedragen dan boven het promessen-disconto van de Nederlandse Bank. Van iedere w'jzi&mg der rente zal tijdig aan de gemeente worden kennisge- geven. 6 3. Over het krachtens deze overeenkomst geopende krediet zal op de- zelfde wijze en door dezelfde ambtenaren beschikt kunnen worden als geldt voor de opneming van gelden uit een credit-saldo der ge- meente bij genoemde bank, terwijl ook overigens, voor zover moge- lijk, de voorwaarden zullen gelden welke opgenomen zijn in de met die bank, onder de vroegere naam van Nederlandsche Handel-Maat- schappij N.V., agentschap Haarlem, gesloten overeenkomst inzake de belegging van overtollig kasgeld der gemeente. 4. Deze overeenkomst treedt in werking met ingang van 1 januari 1965 en geldt tot en met 31 december 1965, behoudens eerdere opzegging. Bij tussentijdse opzegging zal wederzijds een opzeggingstermijn van drie maanden in acht gfenomen worden. II- îno=epalen,' fat dit besluit in werking treedt met ingang van 1 januari 1965 en geldt tot en met 31 december 1965. Heemstede, 26 november 1964. De Raad voornoemd, De ynnnaitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 28