150 2e afd. 26 november 1964 VEEHUUK OBJECTEN VOOKMALIGE GASFABKIEK Heemstede, 19 november 1964. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 28 november 1946, no. 42 werden wij eemaehtig'd een gedeelte van het terrein en van de gebouwen van de voormalige gas- fabriek te verhuren aan de Nieuwe Heemsteedsche Kolenhandel (H Teeu- wen). Als opvolgster in de rechten van deze kolenhandel is later opgetreden Hoenderdos' Brandstoffenhandel N.V. te Haarlem. Tot de verhuurde objecten behoorde o.m. het voormalige stokerijgebouw. Dit gebouw was door huurster, na door ons college op grond van artikei 6 van genoemd raadsbesluit verleende toestemming, onderverhuurd. Het verkeerde in een zo bouwvailige staat, dat wij het niet verantwoord hebben geacht om, nadat onlangs de onderverhuurster het gebouw had ontruimd n°g toestemming te verlenen voor het betrekken daarvan door een nieuwe onderhuurder. Aangezien wij het noodzakeiijk achten om, in het kader van een sanering dezer terreinen, tot afbraak van dit gebouw te kunnen overgaan is met huurster voorlopig overeengekomen dit onderdeel van de verhuurde ob- jecten te rekenen met ingang van 1 juli 1964 aan de verhuur te onttrekken. Dit maakt enkele wijzigingen in het meergenoemde raadsbesluit van 28 november 1946 noodzakelijk. Met de huurster is verder overeengekomen, dat de huur van de voorma- lige kolenloods per 1 juli 1964 de ook voor woningen toepasselijke verho- gmg met 10% zal ondergaan. Een en ander is neergelegd in nevensgaand ontwerp-besluit, hetwelk wij U hierbij ter vaststelling aanbieden. I. de navolgende wijzigingen aan te brengen in zijn besluit van 28 no- vember 1946, no. 42: a. In artikel 2 wordt voor 3.500,(zegge drieduizendvijfhonderd gulden) gelezen: 3.519,30 (zegge drîeduizendvijfhonderd negen- tien gulden dertig cent)". b. De eerste alinea van artikel 4 komt te vervallen. c* artikel 5 vervallen de woorden ,,anders dan die genoemd in het vorig artikel". II. de onder I genoemde wijzigingen in werking te doen treden te rekenen met ingang van 1 juli 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Heemstede, 26 november 1964. De Raad voornoemd, De secretaris, De voori

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 33