26 2e afd. 25 februari 1965 dan het in artikel 5, onder a, jo. de artikelen 6, respectievelijk 7 van de Interimwet invaliditeitsrentetrekkers (S. 1962, no. 534) bedoelde bedrag', wordt de uitkering tot dat bedrag ver- hoogd. 4. De ambtenaar in tijdelijke dienst heeft gedurende de periode waarover hij aanspraak heeft op een rente krachtens de In- validiteitswet en.'of op een bijslag krachtens de Interimwet invaliditeitsrentetrekkers slechts aanspraak op doorbetaling van bezoldiging krachtens dit artikel voor zover het totaal van de genoemde wettelijke uitkeringen beneden het bedrag van de bezoldiging blijft, welke de ambtenaar, gedurende de periode waarin hij verhinderd is dienst te verrichten ontvan- gen zou hebben, indien hij geen recht op rente en/of bijslag had gehad. IV. De leden 3 tot en met 8 worden vernummerd in 5 tot en met 10. V. In de laatste alinea van het 6e lid (nieuw) vervalt de zinsnede ,,juncto de Algemene toeslagwet voor gepensioneerden 1956 (S. no. 617)". Tevens wordt de zinsnede „van de eerstgenoemde wet" gewijzigd in: „van deze wet". VI. Het 7e lid (nieuw) wordt gelezen als volgt: 7. Op de bezoldiging, welke de ambtenaar krachtens dit artikel geniet, wordt de uitkering, welke hij terzake van de ziekte of het ongeval ingevolge een wettelijke verzekering ontvangt, in mindering gebracht. VII. De verwijzingen naar het vierde lid in de eerste zin van de leden 8 (nieuw) en 10 (nieuw) worden gewijzigd in verwijzingen naar het zesde lid. C. I. De verwijzing in het le lid van artikel 49 naar het eerste, derde en vierde lid van artikel 44 wordt gewijzigd in verwijzing naar het eerste, vijfde en zesde lid van artikel 44. H. De verwijzing in het 2e lid van artikel 49 naar het eerste en derde lid van artikel 44 wordt gewijzigd in verwijzing naar het eerste en vijfde lid van artikel 44. Dit besluit wordt geacht in werking te zijn getreden op 1 januari 1964. Heemstede, 25 februari 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, De vpprzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 18