27 2e afd. 25 februari 1965 XWEEDE WIJZIGING AHBEIDSOVEREENKOMSTENVEROKDENING. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van het Centraal bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden en van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel; BESLUIT: de Arbeidsovereenkomstenverordening, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 april 1960, no. 59, en gewijzigd bij raadsbesluit van 25 juni 1964, no. 83, te wijzigen als volgt: I. a. In artikel 19, le lid, wordt de zinsnede tussen de woorden „ver- richten" en „met dien verstande" gewijzigd als volgt: „ontvangt gedurende 12 maanden zijn volle loon en gedurende de daaropvolgende 2 jaren 80% van zijn loon"; b. Na het le lid van dit artikel worden ingevoegd twee nieuwe. leden 2 en 3, luidende: 2. Ingeval voor de werknemer, die een hoofdbetrekking in dienst der gemeente bekleedt, 80% van diens loon minder bedraagt dan het in artikel 5, onder a, juncto de artikelen 6 respectieve- lijk 7 van de Interimwet invaliditeitsrentetrekkers (S. 1962, no. 534) bedoelde bedrag, wordt de uitkering tot dat bedrag verhoogd. 3. De werknemer heeft gedurende de periode waarover hij aan- spraak heeft op een rente krachtens de Invaliditeitswet en/of op een bijslag krachtens de Interimwet invaliditeitsrentetrek- kers slechts aanspraak op doorbetaiing van loon krachtens dit artikel voor zover het totaal van de genoemde wettelijke uit- keringen beneden het bedrag van het loon blijft, dat de werk- nemer gedurende de periode waarin hij verhinderd is zijn ar- beid te verrichten zou hebben ontvangen indien hij geen recht op rente en/of bijslag had gehad. c. De leden 2 tot en met 6 van artikel 19 worden vernummerd tot 4 tot en met 8. d. De verwijzing in het zesde lid (nieuw) naar het eerste en derde lid wordt gewijzigd in een verwijzing naar het eerste en vijfde lid. II. De eerste zin van artikel 21, le lid, wordt na de woorden „met dien verstande" gewijzigd als volgt: „dat de uitkering gedurende 2 jaren na de eerste 12 maanden der verhindering tenminste 80% van zijn loon bedraagt". In de laatste alinea vervalt de zinsnede „juncto de Algemene toeslag- wet voor gepensioneerden 1956 (S. no. 617)". Tevens wordt de zinsnede „van de eerstgenoemde wet" gewijzigd in: „van deze wet".

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 19