25 2e afd. 25 februari 1965 BEZOLDIGINGSVEROEDENING AMBTENAREN 1965. Artikel 1. Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: „ambtenaar": de ambtenaar in de zin van het Algemeen Ambtenaren- reglement, die is aangesteld in een functie, voorkomende in een der bij- lagen A en B van deze verordening of in artikel 3, le lid; „volwassene"de ambtenaar, die de leeftijd heeft bereikt van: a. 21 jaren, voor zover hij een functie bekleedt, voorkomende in bijlage A van deze verordening; b. 23, 24, 25, 26 of 27 jaren, voor zover hij een functie bekleedt, opge- nomen respectievelijk in de salarisgroepen 1 en 2, 3, 4, 5, 6 van bijlage B van deze verordening; „salaris": het salaris, vermeld in de salarisschaal of salarisgroep, waar- in de functie is ingedeeld, overeenkomstig de bijlagen A en B van deze verordening; „wedde": het salaris, vermeerderd met alle vaste toelagen, welke voor opneming in de pensioengrondslag van de ambtenaar in aanmerking ko- men; „bezoldiging": het salaris, vermeerderd met alle toelagen, waarop de ambtenaar aanspraak heeft; „salaris-anciënniteit"de tijd, die in aanmerking komt voor de vast- stelling van het salaris van een ambtenaar op een hoger bedrag, dan het voor een volwassene geldende minimum van de schaal, welke op zijn functie betrekking heeft. De ambtenaren worden overeenkomstig hun functie bezoldigd volgens de salarisschalen en salarisgroepen, vermeld in de bijlagen A en B van deze verordening. 1. Het salaris voor de hierna genoemde functies bedraagt het achter ie- dere functie aangegeven bedrag; 2. Het salaris, genoemd onder b, zal slechts gelden voor het tijdvak, ge- durende hetwelk de tegenwoordige concierge als zodanig in gemeente- dienst werkzaam zal zijn. 1. De salaris-anciënniteit van een volwassen ambtenaar, die een functie bekleedt, voorkomende in bijlage A van deze verordening, wordt zoda- nig bepaald, dat de aanspraak op verhoging van salaris overeenkomstig Artikel 2. Artikel 3. a. controlerend gemeente-arts b. concierge Bronsteeschool c. concierge Gezondheidshuis 365,per maand 663,per maand f 640,per maand Artikel 4.

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 2