36 4e afd. 25 februari 1965 WIJZIGING VERORDENING KEURLONEN. Heemstede, 17 februari 1965. Aan de Raad, Ingevolge de tussen Haarlem, Heemstede en andere gemeenten gesloten gemeenschappelijke regeling betreffende de keuring van vee en vlees moe- ten in alle aangesloten gemeenten dezelfde keuringstarieven gelden. De keurlonen welke zijn vervat in de verordening op de heffing en in- vordering van keurloon in de gemeente Heemstede, vastgesteld bij Uw besluit van 24 april 1952, no. 41 en laatstelijk gewijzigd bij Uw besluit van 30 november 1962, no. 150, zijn daarom geheel in overeenstemming met die welke zijn opgenomen in de Haarlemse verordening op de heffing en invordering van rechten voor het gebruik van het openbaar slachthuis en van door de keuringsdienst van slachtdieren, vlees en vleeswaren be- wezen diensten. Burgemeester en wethouders van Haarlem hebben thans aan de raad hunner gemeente voorgesteld een aantal tarieven enigermate te verhogen. Zij hebben ons verzocht te bevorderen dat de alhier geldende verordening voor zover nodig wordt aangepast. Van de voorgestelde wijzigingen zijn er slechts twee voor Heemstede van belang; deze worden met het oog op een billijke tariefstelling gewenst geacht. De commissie van advies, bestaande uit een vertegenwoordiger van elk der bij de gemeenschappelijke regeling aangesloten gemeenten, heeft zich met de onderhavige wijzigingen, welke zijn vermeld in bijgevoegd ontwerp- besluit, akkoord verklaard. Wij stellen U voor conform dit ontwerp te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 februari 1. de verordening op de heffing en invordering van keurloon in de ge- meente Heemstede, vastgesteld bij zijn besluit van 24 april 1952, no. 41 en laatstelijk gewijzigd bij zijn besluit van 30 november 1962, no. 150, te wijzigen als volgt: In artikel 2, sub B, punt 4, wordt voor 0,01%" gelezen 0,03" en in artikel 2, sub B, wordt in de tweede alinea, tweede zin, voor 0,75" gelezen 1, 2. te bepalen, dat deze wijziging in werking treedt op de dag volgende op die, waarop de Koninklijke goedkeuring ter kennis van het ge- meentebestuur is gekomen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. 1965; BESLUIT: Heemstede, 25 februari 1965. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 37