4e afd. 28 april 1965 62 GESCHENK T.B.V. HET NIEUWE STADHUIS VAN VELSEN Heemstede, 7 april 1965. Aan de Raad, De gemeente Velsen neemt in de loop van dit jaar haar nieuwe stadhuis officieel in gebruik. Met de colleges van burgemeester en wethouders der andere Zuid-Ken- nemer gemeenten zijn wij van mening dat deze gemeenten door het aan- bieden van een passend geschenk van hun belangstelling voor deze ge- beurtenis kunnen doen blijken en op deze wijze uitdrukking kunnen geven aan de onderlinge saamhorigheid en verbondenheid. Gebleken is dat het bijzonder op prijs zal worden gesteld indien de gemeenten in Zuid-Kennemerland hun keuze voor wat betreft de vorm van het geschenk willen bepalen op een klok voor het carillon van het stadhuis, te voorzien van het opschrift: D.D. dono dederunt) de ge- meentebesturen van Zuid-Kennemerland. De totale kosten van dit geschenk bedragen rond f 5.000,Naar ver- houding van de inwonertallen over de Zuid-Kennemer gemeenten verdeeld, betekent dit voor onze gemeente een bijdrage van 435,-. Wij stellen U voor laatstgenoemd bedrag beschikbaar te stellen en daartoe een besluit vast te stellen overeenkomstig het concept dat U hierbij wordt aangeboden. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 april 1965; als bijdrage voor een door de Zuid-Kennemer gemeenten ter gelegenheid van de ingebruikneming van het nieuwe stadhuis der gemeente Velsen, aan die gemeente aan te bieden klok voor haar stadhuiscarillon, een bedrag van f 435,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 28 april 1965. De Raad voornoemd, De secretaris. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 21