65 4e afd. 28 april 1965 BEHEER ZWEMBAD „GKOENENDAAL" EN OUDE ZWEMVIJVERS Aan de Raad, Het ligt in de bedoeling het nieuwe zwembad, waaraan wij de naam „Groenendaal" hebben gegevcn, op 21 mei a.s. officieel in gebruik te nemen. Het beheer over en de verzorging van dit zwembad dient naar onze mening te berusten bij de Stichting Heemsteedse Sportparken, zoals dit ook het geval was ten aanzien van de oude zwemvijvers. Wij stellen U daarom voor overeenkomstig artikel 2 van de statuten dier stichting te bepalen dat de Stichting Heemsteedse Sportparken het beheer over en de verzorging van het zwembad „Groenendaal" zal hebben, zulks met ingang van de datum waarop dit bad in gebruik zal worden genomen. Tevens stellen wij U voor Uw besluit van 23 februari 1961, no. 32, in te trekken voor zover daarbij aan meergenoemde stichting het beheer en de verzorging van de (oude) zwemvijvers werden toevertrouwd. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 april j.l.; I. te bepalen dat de stichting „Stichting Heemsteedse Sportparken" het beheer over en de verzorging van het zwembad „Groenendaal" zal hebben met ingang van de datum waarop dit zwembad in gebruik zal worden genomen; II. in te trekken zijn besluit d.d. 23 februari 1961, no. 32, voor zover daarbij werd bepaald dat de sub I genoemde stichting het beheer over en de verzorging van de zwemvijvers zal hebben. Heemstede, 21 april 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 28 april 1965. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 27