2e afd. 26 mei 1965 67 AANSCHAFFING BBANDTRAP VOOKWEGSCHOOL. Heemstede, 6 mei 1965. Aan de Raad, Om de twee klasselokalen op de bovenverdieping van de Voorwegschool te kunnen bereiken moet gebruik gemaakt worden van een houten trap, waarvan de bovenzijde van de treden met linoleum is bedekt. Indien brand zou ontstaan zou die trap vrij spoedig vlam vatten en zou er geen moge- lijkheid zijn voor de leerlingen om veilig beneden te komen. Terwille van de veiligheid van de leerlingen is het nodig een eenvoudige stalen brandtrap te laten aanbrengen. Deze kan aan de buitenzijde worden aangebracht terwijl in de school een raamkozijn moet worden vervangen door een deurkozijn, een radiator behoort te worden verplaatst en een bor- des bij dat kozijn behoort te worden aangebracht. De totale kosten worden geraamd op f 5.275,af te schrijven in 10 jaren. Wij stellen U voor tot verandering van inrichting van de Voorwegschool over te gaan en het benodigde krediet te onze beschikking te stellen door vaststelling van nevengaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: a. over te gaan tot het veranderen van de inrichting van de openbare school aan de Voorweg door het aanbrengen van een stalen trap aan de buitenzijde van die school met bijbehorende veranderingen; b. voor de kosten van de onder a genoemde werken een bedrag van f 5.275,— ter beschikking van burgemeester en wethouders te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 26 mei 1965. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 1