79 4e afd. 26 mei 1965 AANKOOP GRONDEN TUSSEN VAN MERLENLAAN EN KERKLAAN Aan de Raad, Ten behoeve van de uitvoering van het in voorbereiding zijnde uitbrei- dingsplan voor de terreinen, gelegen tussen de Van Merlenlaan en de Kerk- laan, dient de gemeente te beschikken over het perceel sectie B, nummer 7483, groot 1000 m2, in eigendom toebehorend aan de heer J. J. v. d. Eijken, Kerklaan 95, alsmede over de aan de heren J. C. van der Eijken toebe- horende percelen sectie B, nummers 1127 en 7484, tezamen groot 30.466 m2. De met genoemde eigenaren gevoerde onderhandelingen inzake aankoop van die percelen met de daarop aanwezige opstallen hebben tot overeen- stemming geleid. De koopprijzen en de voorwaarden waaronder de koop- overeenkomsten behoudens Uw instemming en goedkeuring door Ge- deputeerde Staten zijn gesloten, zijn vermeld in de voor U ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Een toelichting op de overeengekomen koop- prijzen, alsmede situatietekeningen liggen eveneens voor U ter visie. Wij stellen U voor tot aankoop van genoemde percelen op basis van de voorlopige koopakten te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. De Raad der gemeente Heemstede: gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 mei 1965 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: a. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van: 1. J. J. van der Eijken, Kerklaan 95, alhier, het perceel kadastraal be- kend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 7483, gelegen nabij de Kerklaan, groot 1000 m2, met de daarop aanwezige opstallen; 2. de erven J. C. van der Eijken de percelen kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie, B, nummers 1127 en 7484, eveneens gele- gen nabij de Kerklaan, tezamen groot 30.466 m2, met de daarop aan- wezige opstallen, een en ander tegen de prijzen en onder de voorwaarden, welke zijn ver- meld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakten; b. de krachtens het sub a bepaalde te verwerven gronden in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsommen en de verder op de aankoop vallende kosten. Heemstede, 12 mei 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 26 mei 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, ie voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 31