95 4e afd. 24 juni 1965 AANKOOP GRONDEN MET OPSTALLEN AAN DE KERKLAAN Aan de Raad, Voor de reaiisering van het voor het jaar 1965 toegekende contingent wo- ningwetwoningen dient de gemeente de beschikking te verkrijgen over een groot gedee'lte van het perceel sectie B, nummer 7700, in eigendom toe- behorende aan de N.V. Aannemingsbedrijf P. G. M. van den Putten, geves- tigd te Heemstede en de heer P. G. M. van den Putten, Herenweg 60. alhier. Genoemde eigenaren hebben zich bereid verklaard dit gehele perceel met alle' daarop aanwezige bedrijfsgebouwen en verdere opstallen, alsmede het perceel sectie B, nummer 6921, tezamen groot 6750 m2, aan de ge- meente te verkopen. De terzake gevoerde onderhandelingen hebben inmid- dels tot overeenstemming geleid. De koopprijs en de voorwaarden waaron- der de koopovereenkomst behoudens Uw instemming en behoudens goed- keuring van Uw besluit tot aankoop is gesloten, zijn vermeld in de voor U ter inzage gelegde voorlopig koopakte. Een toelichting op de overeen- gekomen koopprijs, alsmede een situatietekening liggen eveneens ter visie. Wij stellen U voor tot aankoop van genoemde percelen op basis van de voorlopige koopakte te besluiten. Wij merken hierbij nog op dat ook het gedeelte van de aan te kopen percelen dat niet nodig is voor de 'bouw van woningwetwoningen in dit jaar, betrokken is bij het thans in voorbe- reiding zijnde uitbreidingsplan voor de terreinen tussen de Kerklaan en de Van Merlenlaan. Eén lid van ons college kan zich met dit voorstel niet verenigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juni 1965 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf a. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van de naamloze vennootschap N.V. Aannemingsbedrijf P. G. M. van den Putten, geves- tigd te Heemstede, en P. G. M. van den Putten, Herenweg 60, alhier, de percelen kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummers 6921 en 7700, gelegen aan de Kerklaan, groot 6750 m2, met alle daar- op aanwezige opstallen, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden, welke zijn vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. de krachtens het sub a bepaalde te verwerven gronden in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aankoop vallen- de kosten. Heemstede, 17 juni 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT; Heemstede, 24 juni 1965. De Raad voornoemd, De sécretaris, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 37