2e Afd. 29 juli 1965 99 SLOPEN VOOR3IALIG STOKERIJGEBOUW GASFABRIEK Heemstede, 8 juli 1965. Aan de Raad, Bij uw be-sluit van 26 november 1964 no. 150 werd, door middel van een wijziging van het raadsbesluit van 28 november 1946 no. 42, aan de op grond van dit laatste besluit verhuurde terreinen en gebouwen behorende bij de voormalige gasfabriek, het stokerijgebouw met ingang van 1 juli 1964 aan de verhuur onttrokken. Het stokerijgebouw verkeerde n.l. in een zo bouwvallige staat, dat het niet verantwoord werd geacht dit gebouw, nadat de onderhuurster het had ontruimd, opnieuw in gebruik te doen nemen. Het is gewenst om, nu dit bouwsel met zijn uiterst gevaarlijke kap- constructie voor geen enkel doel meer te ge'bruiken, is tot sloping over te gaan. De kosten van de sloopwerkzaamheden worden geraamd op 7.050, Wij stellen U voor dit voor de sloping benodigde bedrag door vaststel- ling van bijgevoegd ontwerp-besluit ter beschikking te stellen. De huuropbrengst dezer objecten komt ten goede aan het gasbedrijf, zodat het genoemde bedrag ook ten laste van dit bedrijf behoort te worden gebracht. Wij achten voor deze uitgaaf een veeljarige afschrijving minder op haar plaats. In het ontwerp-besluit worden de kosten dan ook ten laste van de gewone dienst der begroting voor het gasbedrijf gebracht. De Raad der gemeente Heemstede, gczien het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbe- burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst der be- groting voor het gasbedrijf een krediet van f 7.050,ter beschikking te stellen voor het slopen van het voormalig stoketrijgebouw van de gas- fabriek. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. drijven, BESLUIT: Heemstede, 29 juli 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 7