108 2e afd. 26 augustus 1965 AANSCHAFFING SPORTARTIKELEN PRINSES BEATRIXSCHOOL Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft overeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 een aanvraag ingediend om medewerking te verlenen voor het aanschaffen van sport- artikelen ten behoeve van de Prinses Beatrixschool. De Prinses Beatrixschool bezit geen gymnastieklokaal. De hoge're klas- sen maken gebruik van het gymnastieklokaal van de Dreefschool; de lagere zijn voor de sportbeoefening aangewezen op de speelplaats van de school. Voor deze laatste klassen is het nodig sportmateriaal aan te schaf- fen. De kosten van aanschaffing worden door het bestuur begroot op 580,50; te zijner tijd wordt die begroting aan onze beoordeling onder- worpen. ..44,, Aangezien de normale eisen, aan het geven van lager onderwrjs te stellen bij inwilliging van de aanvraag, niet zullen worden overschreden stellen wij U voor daartoe te besluiten door vaststelling van nevensgaand ontwerp- besluit. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 72 en volge-nde van de Lager-onderwijswet 1920; aan het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, ingevolge zijn verzoek van 28 mei 1965 de gevraagde medewerkmg te verlenen voor het aanschaffen van sportartikelen ten behoeve van de Prinses Beatrixschool. Heemstede, 11 augustus 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. BESLUIT: Heemstede, 26 augustus 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 1