$4 2e afd. 30 september 1965 134 Is- LEVERING VAN GAS DOOR HAARLEM. in- or De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteits- 's" bedrijven; n" BESLUIT: ie- er burgemeester en wethouders te machtigen met de gemeente Haarlem een st overeenkomst aan te gaan, waarbij het volgende wordt bepaald: ie- De tussen partijen gesloten overeenkomst inzake de levering van gas d.d. re 29 december 1939/2 januari 1940, aangevuld bij overeenkomst d.d. 18 april 1958, wordt gewijzigd als volgt: le. r_ I. Artikel 4 van de overeenkomst wordt aangevuld met het volgende 't, lid: rd :h „Heemstede verplicht zich de gedurende een etmaal benodigde hoe- :je veelheid gas zo gelijkmatig mogelijk over 24 uur verdeeld af te o nemen." ä.t în II. Artikel 8 wordt ingetrokken en opnieuw vastgesteld ais volgt: ;n -,r „In het begin van elke maand wordt voor het door Haarlem in de aj vorige maand geleverde gas een rekening ingediend, waarna het ver- in schuldigde door Heemstede voor het begin der daaropvolgende maand j. ten kantore van de Incasso-, Stortings- en Ophaaldienst der gemeen- l(j te Haarlem moet worden voldaan." )- III. Artikel 10 wordt ingetrokken en opnieuw vastgesteld als volgt: „Door Haarlem zal aan Heemstede gas geleverd worden van de- e zelfde samenstelling en hetzelfde warmtegevend vermogen als door Haarlem aan haar ingezetenen wordt geleverd." g IV. Artikel 11 wordt ingetrokken en opnieuw vastgesteld als volgt: i. „1. Heemstede vergoedt jaarlijks aan Haarlem, binnen een maand na ontvangst van de desbetreffende nota, de kosten van rente en afschrijving, vastgesteld overeenkomstig de voor het ener- giebedrijf van Haarlem geldende normen, van de uitbreiding en/ of verzwaring en/of vernieuwing en/of verlegging van de pers- leiding, ais nader omschreven in artikel 2, alsmede de kosten van onderhoud en bediening van de desbetreffende leiding met toebehoren, met dien verstande dat voor de delen van de pers- leiding, welke gezamenlijk benut worden met Haarlem, de ver- goedingen berekend worden in verhouding van de voor Heem- stede en Haarlem in het desbetreffende kalenderjaar of gedeelte van het kalenderjaar door de desbetreffende delen van de pers- leiding getransporteerde hoeveelheden gas. 2. Bij beëindiging van deze overeenkomst zal Heemstede binnen een maand na ontvangst van de desbetreffende nota de boek- waarde van de uitbreiding en/of verzwaring en/of vernieuwing en/of verlegging voormeld, aan Haarlem vergoeden in verhou- ding van de sedert de voltooiing van de uitbreiding en/of verzwa- ring en/of vernieuwing en/of verlegging voor Heemstede en Haarlem over de desbetreffende delen van de persleiding ge- transporteerde hoeveelheden gas."

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 25