136 4e afd. 30 september 1965 AANLEG NIEUWE HUISTELEFOONINSTALLATIE RAADHUIS. Aan de Raad, De telefooninstallatie in het raadhuis, welke bijna 27 jaar dienst heeft gedaan, is nagenoeg geheel versleten; er treden dan ook veelvuldig storin- gen van allerlei aard op. Bovendien blijkt voortdurend dat het aantal van vier stadslijnen geheel ontoereikend is. Door het toenemende aantal parti- culiere telefoonaansluitingen doet dit tekort zich uiteraard steeds sterker gevoelen, zowel voor degenen die vanuit het raadhuis lokaal of interlokaal moeten telefoneren, als voor hen die het raadhuis willen opbellen. Op ons verzoek heeft de directeur van het Telefoondistrict Haarlem een aanbieding gedaan voor de aanleg van een nieuwe automatische huis- telefooninstallatie type UH 45. Deze is geschikt voor aansluiting van 45 toestellen en 8 stadslijnen; zij is tevens uitgerust met zoemers van verschil- lende toonsoorten, met behulp waarvan personen die tijdelijk niet in hun kamer zijn, kunnen worden opgeroepen. De kosten van de installatie bedragen f 19.620,voor eens, vermeerderd met f 121,60 per maand. Het zolderkamertje waarin de automaat van de bestaande installatie is opgesteld, zal ten behoeve van de nieuwe automaat iets verhoogd moeten worden, terwijl ook een grotere toegangsdeur nodig is. De kosten van deze voorzieningen worden op f 480,geraamd. De kosten van de overige van gemeentewege uit te voeren werkzaamhe- den, t.w. hak- en breekwerk, leggen van de leidingen en bijschilderen van de muren etc., worden geraamd op f 1.500, Onder mededeling dat de op deze aangelegenheid betrekking hebbende stukken voor U ter inzage liggen, stellen wij U voor tot de aanleg van een nieuwe huistelefooninstallatie in het raadhuis te besluiten en ons ten be- hoeve hiervan een krediet van f 21.600,ter beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 september a. aan burgemeester en wethouders ten behoeve van de aanleg van een automatische huistelefooninstallatie type UH 45 in het raadhuis een krediet van f 21.600,ter beschikking te stellen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 15 jaren. Heemstede, 8 september 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. j.l.: BESLUIT: Heemstede, 30 september 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 29