141 4e afd. 30 september 1965 AAN- EN VEKKOOP VAN GROND MET OPSTALLEN AAN DE ZANDVOORTSELAAN. Heemstede, 22 september 1965. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 23 april 1959, no. 56, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten bij besluit van 23 maart 1960, no. 152, werd het uitbreidingsplan Zandvoortselaan-Asterkade vastgesteld. Dit plan beoogt de opruiming van de oude panden langs de Zandvoortselaan en de Asterkade en de oprichting van twee flatgebouwen en een quickservicestation ter plaatse. Smit's Bouwbedrijf N.V. te Beverwijk wenst de twee flatgebouwen te stiehten. Zij is er echter niet in geslaagd alle benodigde grond te verwer- ven; met de eigenares van de percelen Zandvoortselaan 114 tot en met 122 (even nummers), de firma Gebrs. J. J. en J. W. Jansen, alhier, kon zij namelijk geen overeenstemming bereiken. In overleg met genoemde naamloze vennootschap zijn de onderhandelingen met de firma Gebrs. Jansen onzerzijds voortgezet, zulks mede in verband met het feit dat de gemeente een groot gedeelte van de vermelde percelen, namelijk dat hetwelk in het uitbreidingsplan is bestemd voor wegverbre- ding en trottoiraanleg, in eigendom behoort te verkrijgen. Behoudens Uw instemming zijn de percelen van meergenoemde firma, in totaal groot 1981 m2, met alle daarop aanwezige opstallen, thans bij voor- lopige koopakte door de gemeente aangekocht, terwijl het gedeelte dat is bestemd voor flatbouw en de daarbij behorende grond, in totaal groot onge- veer 785 m2, bij voorlopige koopakte is doorverkocht aan Smit's Bouwbe- drijf N.V. Voor de koopprijzen en de voorwaarden waaronder de aan- en verkoop zijn gesloten, moge worden verwezen naar de voor U ter inzage gelegde voorlopige koopakte en een eveneens ter visie gelegde toelichtende nota. Wij stellen U voor tot aan- en verkoop overeenkomstig bijgevoegd ont- werp te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 39