126 4e afd. 30 september 1965 VERKOOP INDÜSTRIETERREIN AAN DE INDUSTRIEWEG. Aan de Raad, De vennootschap onder firma Gebrs. J. J. en J. W. Jansen, gevestigd te Heemstede, heeft verzocht het op de voor U ter inzage gelegde situatie- tekening in groene kleur aangegeven industrieterrein, ter grootte van on- geveer 3000 m-, gelegen aan de Industrieweg, te mogen kopen, zulks in ver- band met de voorgenomen overplaatsing van haar huidige bedrijf nabij de hoek van de Zandvoortselaan en de Leidsevaart. Tegen de verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met genoemde firma tot overeenstemming gekomen over een koopprijs van 105.000,(d.i. 35,per m2). De gesloten voorlopige koopovereenkomst ligt eveneens voor U ter visie. Wij stellen U voor tot verkoop van bedoeld terrein conform de voorlo- pige koopakte te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 september j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf aan de vennootschap onder firma Gebrs. J. J. en J. W. Jansen, gevestigd te Heemstede, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte te verkopen een perceel industrieter- rein, groot ongeveer 3000 m2, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nummer 8346 (ged.), zulks voor de prijs van 105.000, Heemstede, 22 september 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 30 september 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 5