127 4e afd. 30 september 1965 AANKOOP PERCEEL KERKLAAN 3. Heemstede, 15 september 1965. Aan de Raad, De erven S. de Reus, alhier, hebben zich bereid verklaard aan de ge- meente te verkopen het aan hen in eigendom toebehorende perceel sectie B, nummer 2016, groot 166 m'-, met de daarop staande woning Kerklaan 3, weike in Uw vergadering van 26 augustus j.i. onbewoonbaar is ver- klaard. Deze woning grenst onmiddeilijk aan het pand Kerklaan 5, dat bij Uw besluit van dezelfde datum werd aangekocht van J. C. Meeuwenoord te Wassenaar. Ook de aankoop van het onderhavige perceei is voor de gemeente van belang o.m. met het oog op de toekomstige verbetering van de Kerkiaan. Bij de terzake gevoerde onderhandeiingen is overeenstemming verkregen over de o.i. aanvaardbare koopprijs van 7.550,dit komt, omgerekend per m2, neer op dezeifde prijs als voor het perceei Kerklaan 5 zal worden betaald. Onder mededeling dat de gesloten voorlopige koopakte voor U ter inzage ligt, stellen wij U voor tot aankoop van het perceel Kerklaan 3 te besiuiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; geiezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 september j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: a. in het belang van de volkshuisvesting van de erven S. de Reus, aihier, aan te kopen het perceei kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 2016, groot 166 m2, met het daarop staande pand plaatse- iijk gemerkt Kerkiaan 3, zulks voor de prijs van f 7.550,en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de bij dit besluit be- horende voorlopige koopakte; b. het krachtens het sub a bepaalde te verwerven perceel c.a. voor de koopsom en de verder op de aankoop vallende kosten in te brengen in het grondbedrijf. Heemstede, 30 september 1965. De Raad voornoemd, De secretaris. orzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 7