2e afd. 17 december 1965 Artikel 13. Geschillen. Onverminderd het bepaalde in de voorgaande artikelen zullen alle ge- schillen tussen partijen, welke mochten voortvloeien uit of in verband staan met de uitvoering of de uitlegging dezer overeenkomst, met uitsluiting van de gewone rechter, worden beslist door drie in Nederland wonende scheidslieden, die als goede mannen naar billijkheid zullen oordelen. Deze scheidslieden worden door partijen in onderling overleg aangewezen. Xndien partijen binnen één maand, nadat een scheidsrechterlljke uitspraak is voorgesteld, geen overeenstemming omtrent de keuze van de scheids- lieden hebben bereikt, worden deze, op vordering of verzoek van de meest gerede partij, aangewezen door de President van de Arrondissements- rechtbank te Haarlem. Een geschii wordt geacht in elk geval aanwezig te zijn, wanneer een der partijen daarvan aan de andere bij aangetekende brief heeft kennis se- geven. b De scheidslieden zullen bij hun uitspraak bepalen, welke der partijen de kosten van arbitrage zal dragen en tot welk bedrag; zij zullen die kosten °°k mogen compenseren. Onder die kosten vallen ook de honoraria en verschotten van de raadslieden van partijen. Deze overeenkomst wordt geacht te zijn ingegaan op 1 juli 1965 en zal van kracht zijn tot en met 30 juni 1990. Partijen zuilen, onverminderd het bepaalde in artikel 9, uiterlijk 30 juni 1978 in onderhandeling treden over het sluiten van een nieuwe overeen- komst. De kosten van zegel en registratie dezer overeenkomst worden door beide partijen, ieder voor de helft, gedragen. Artikel 14. Duur. Artikel 15. Zegel- en registratiekosten. Heemstede, 17 december 1965. De Raad voornoemd, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 10