187 4e afd. 17 december 1965 AANKOOP GKOND T.B.V. DOORTREKKING BURGEMEESTER VAN LENNEPWEG. Aan de Raad, In Uw vergadering- van 26 november j.l. werd besloten tot overneming van enige voor doortrekking van de Burgemeester van Lennepweg be- nodigde stroken grond. Thans is ook omtrent de aankoop van de laatste voor dit doel benodigde strook overeenstemming bereikt met de eigenaresse, mevrouw H. M. H. Bruin-Roozen, alhier. Zij heeft zich bereid verklaard de betrokken grond, ter grootte van ongeveer 624 m2, aan de gemeente te verkopen voor f 10,per m2, d.i. dezelfde prijs als voor de overige aan te kopen grond zal worden betaald. De gesloten overeenkomst ligt met de situatietekening voor U ter inzage. Wij stellen U voor tot aankoop van de benodigde strook grond conform deze overeenkomst te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 december j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: I. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van mevrouw H. M. H. Bruin-Roozen, alhier, een gedeelte, ter grootte van ongeveer 624 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6470, zulks voor de prijs van f 6.240,en onder de voor- waarden en bepalingen welke zijn opgenomen in de bij dit besluit be- horende voorlopige koopakte; II. de krachtens het sub I vermelde te verwerven grond in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aankoop val- lende kosten. Heemstede, 8 december 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 17 december 1965. De Raad voornoemd, De secreti De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 33