188 2e afd. 17 december 1965 VERHUUR WONING ZANDVOORTSELAAN 111. Heemstede, 8 december 1965. Aan de Raad, Hierbij delen wij U mede, dat de heer J. Hijkamp in verband met zijn vertrek uit de gemeente de huur van de gemeentewoning Zandvoortselaan 111 met ingang van 31 december a.s. heeft opgezegd. Deze woning is in het kader van het uitbreidingsplan Zandvoortselaan/- Asterkade aangekocht bij Uw besluit van 25 juli 1963, no. 73 en was oor- spronkelijk bedoeld voor huisvesting van de groentehandelaar G. J. Sloof en zijn gezin, destijds wonende in het tot het gesaneerde gedeelte behoren- de perceel Zandvoortselaan 98. Nu voor de heer Sloof inmiddeis een andere oplossing is gevonden, doet zich de mogelijkheid voor de vrijkomende woning te bestemmen voor de bewoners van een ander in het kader van het uitbreidingsplan Zandvoort- selaan-Asterkade te saneren pand. In verband met het vorenstaande achten wij het gewenst, dat genoemde woning wordt verhuurd aan de heer H. A. M. van Leuven, thans wonende Zandvoortselaan 118, voor bewoning door hem en zijn echtgenote voor een huurprijs van 102,75 per maand. Aangezien deze huurprijs een bedrag van f 750,per jaar te boven gaat, is de aan ons college gegeven machtiging tot het verhuren van gemeente-eigendommen niet van kracht waardoor de verhuur van de onderhavige woning aan Uw raad is voorbehouden. Gelet op het vorenstaande stellen wij U voor de woning Zandvoortselaan 111 alhier met ingang van 1 januari 1966 te verhuren aan de heer H. A. M. van Leuven voor een huurprijs van 102,75 per maand. Een daartoestrekkend ontwerp-besluit bieden wij U hierbij ter vaststel- ling aan. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: met ingang van 1 januari 1966 tot wederopzeggens te verhuren aan alhier, het huis, plaatselijk gemerkt Zandvoortselaan 111, tegen een huur- prijs van f 102,75 per maand, zullende de verhuur verder plaats hebben onder de nader door burgemeester en wethouders te steilen voorwaarden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. H. A. M. VAN LEUVEN Heemstede, 17 december 1965. De Raad voornoemd, De sedretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 35