35 4e afd. 24 februari 1966 VERHARDING PARKEERTERREIN SPORTPARKLAAN. Heemstede, 10 februari 1966. Aan de Raad, Zoals U bekend is verkeert het parkeerterrein aan de Sportparklaan, dat wordt gebruikt door bezoekers van de Heemsteedse Sportparken, in slechte staat. Het terrein is geheel onverhard en zeer oneffen. Niettemin wordt er vooral 's zondags veel gebruik van gemaakt; per zondag worden er gemid- deld ruim 200 wagens geparkeerd. In het meerjarenplan, behorende bij de begroting voor 1965, was voor verharding van het parkeerterrein een bedrag van f 100.000,opgenomen. In verband met de finaneieringsmoeilijkheden hebben wij U echter tot dusverre geen voorstel gedaan tot het beschikbaar stellen van een krediet hiervoor. Enige tijd geleden heeft het bestuur van de Stichting Heemsteedse Sport- parken ons dringend verzocht te bevorderen dat het terrein spoedig wordt verbeterd. Mede naar aanleiding daarvan hebben wij een plan voor verhar- ding laten ontwerpen. Dit plan ligt met een begroting van kosten voor U ter inzage. Het werk bestaat in hoofdzaak uit het opruimen en afvoeren van de grasmat, het egaliseren van het terrein, het plaatsen van kolken met afvoerleidingen, het aanbrengen van een puinfundering met een verharding van zandgrindasfalt en een slijtlaag, het maken van opstelvakken voor de auto's van betonbalkjes en het aanbrengen van een betonschoeiïng en een plantsoenstrook langs het water. De opstelvakken zullen ruimte bieden voor 239 auto's. Blijkens de begroting worden de kosten van het werk geraamd op f 114.500,—. Wij stellen U voor tot de hierboven omschreven verharding c.a. te besluiten en ten behoeve hiervan een krediet tot genoemd bedrag beschik- baar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 februari j.l. met het advies van de commissie voor openbare werken; BESLUIT: a. ten behoeve van de verharding van het parkeerterrein aan de Sportpark- laan met bijkomende werken aan burgemeester en wethouders een krediet van 114.500,ter beschikking te stellen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 15 jaren. Heemstede, 24 februari 1966. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secrhtaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 31