38 4e afd. 24 februari 1966 AFBRAAK WONING GROENENDAAL 2 c.a. Heemstede, 10 februari 1966. Aan de Raad, In Uw vergadering van 24 september 1964 werd overeenkomstig ons voorstel d.d. 10 september t.v., nr. 112, besloten de gemeentewoning Groe- nendaal 4 te verbeteren en zodanig te verbouwen dat zij geschikt zou zijn voor medebewoning door het gezin Prins, dat toen in de eveneens aan de gemeente toebehorende woning Groenendaal 2 woonde. De voorzieningen zijn inmiddels gereed gekomen en laatstgenoemde woning staat thans leeg. Zoals wij reeds in ons aangehaalde voorstel ver- meldden, verkeert deze woning in een dermate slechte staat dat het aan- brengen van verbeteringen niet verantwoord is, zodat tot afbraak moet worden overgegaan. Na de sloop van het pand dienen nog enige werkzaamheden te worden uitgevoerd om het geheel aan de omgeving aan te passen. De woning is namelijk gedeeltelijk in het verversingshuis gebouwd; de buitenmuur van het verversingshuis zal dus aangemetseld en bijgepleisterd moeten worden. Verder moet o.m. de nabij de tennisbanen staande tuinmuur worden door- getrokken tot aan het verversingshuis. De kosten van een en ander worden blijkens de voor U ter inzage gelegde begroting geraamd op 9.800, Wij stellen U voor ons een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 februari j.l.; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van de afbraak van de ge- meentewoning Groenendaal 2 met bijkomende voorzieningen een krediet te verlenen van 9.800, b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 24 februari 1966. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter/

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 37