40 2e afd. 24 februari 1966 VKKXIKl WIN<; KETELS CENTKALE VERWARMING IN 66 MIDDENSTANDSWONINGEN COMPONISTENBUURT. Heemstede, 16 februari 1966. Aan de Raad, De ketels van de centrale verwarming in de 66 middenstandswoning-en in de Componistenbuurt ztjn al enige tijd in slechte conditie. De ketels worden gestookt met cokes. Zij werden de laatste jaren zo goed mogelijk in stand gehouden totdat zij vervang-en zouden kunnen worden door ketels te stoken met aardgas. Nu binnenkort de overschakeling van stadsgas op aardgas zal plaats vinden heeft het bestuur van de beherende Wdningbouwvereniging Heem- stede's Belang" verzocht eenkrediet van 115.000,— beschikbaar te stellen voor de vervanging van de ketels. De betreffende woningen zijn eigendom van de gemeente. De kosten van vervanging door eenzelfde soort ketel worden geraamd op 655,die van vervanging door een ketel, te stoken met aardgas, op 1.700, Voor de hogere kosten zal een huurverhoging worden toegepast, welke is berekend op 7,50 per maand, in aanmerking nemende dat dit bedrag door algemene huurverhogingen een stijging zal ondergaan. Tegenover deze hogere huur staat niet alleen meer woongerief doch ook niet te verwaarlozen besparing op brandstofkosten. Wij stellen U voor, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, het benodigde krediet ter beschikking te stellen. burgemeester en wethouders te machtigen de ketels van de centrale ver- warming in de, aan de gemeente in eigendom toebehorende, 66 midden- standswoningen in de Componistenbuurt te doen vervangen door ketels te stoken met aardgas, en hiervoor een krediet beschikbaar te stellen van 115.000,op 6% annuïteitsbasis af te schrijven in 15 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Heemstede, 24 februari 1966 De secpetaris, De Raad voornoemd, De voorzifter

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 41