56 4e afd. 28 april 1966 VERKOOP GROND T.B.V. ALGEMEEN BEJAARDENCENTRUM. Aan de Raad, Zoals U bekend is ligt het in het voornemen van de Stichting Nederlandse Centrale voor Huisvesting van Bejaarden, te Amsterdam, op het terrein ten noordoosten van de Bernard Zweerslaan een algemeen bejaardencen- trum te stichten. Omtrent de grootte van het daarvoor door de gemeente te verkopen terrein en de prijs is thans met het stichtingsbestuur overeen- stemming bereikt. Blijkens de voor U ter inzage gelegde voorlopige koopakte met bijbeho- rende tekening zal behoudens Uw instemming een terrein ter grootte van ongeveer 20.550 m2 verkocht worden tegen de prijs van f 45,per m2, d.i. in totaal f 924.750, Ingevolge de aan de koopovereenkomst verbonden voorwaarden zal de stichting met ingang van 1 april j.l. tot en met de dag van de eigendoms- overdracht een rente over de koopsom betalen, weike zal worden berekend naar 6 per jaar. Wij stellen U voor tot verkoop van bedoeld terrein op basis van de voor- lopige koopakte te besluiten. Hierbij merken wij nog op dat de afgifte van de bouwvergunning voor het bejaardencentrum wacht op de toekenning van een rijkspremie waar- voor een aanvraag is ingediend. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 april j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte te verkopen aan de Stichting Nederiandse Centrale voor Huisvesting van Bejaarden, gevestigd te Amsterdam, het perceel bouwterrein, groot ongeveer 20.550 m2, gelegen ten noordoosten van de Bernard Zweerslaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nummers 8271, 8273, 8274 en 7322, alle ged., welk perceei is aangegeven op bijbehorende tekening, zulks voor de prijs van 924.750, Heemstede, 13 april 1966. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 28 april 1966. De Raad voornoemd, De sécretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 1