83a, b 4e afd. 30 juni 1966 AANKOOP GROND MET OPSTALLEN GELEERDENWIJK. Heemstede, 22 juni 1966. Aan de Raad, Voor de uitvoering van het toekomstige bestemmingsplan ,,Uitbreiding Geleerdenwijk" dient de gemeente de beschikking te verkrijgen over de percelen sectie B, nummers 7213, groot 4027 m2, eigendom van mevrouw M. G. C. van den Putten-van der Weiden en J. H. G. M. van den Putten, 7214 en 7215, respectievelijk groot 4028 en 1630 m2, eigendom van P. J. J. van den Putten en 7216, groot 1400 m2, eigendom van J. H. G. M. van den Putten. A1 deze percelen liggen ten noordwesten van de bestaande Ge- leerdenwijk aan wegen, welke reeds vöôr 1940 met medewerking van de gemeente door en voor rekening van de toenmalige eigenaren zijn aange- legd op grond, welke om niet aan de gemeente is overgedragen. Bebou- wing overeenkomstig het toen en ook nu nog geldende bestemmingsplan heeft echter nimmer plaatsgehad. Gelet op het vorenstaande moeten de genoemde percelen als voliedig bouwrijp worden aangemerkt; met de prijsbepaling dient hiermee uiteraard rekening te worden gehouden. Verder heeft de gemeente voor de realisering van het toekomstige bestem- mingsplan nog nodig de percelen sectie B, nummers 6815, 6856 en 6905, te- zamen groot 4265 m2, waarop het woonhuis Herenweg 93 staat. Het over- grote deel van deze percelen, gelegen nabij de hoek van de Herenweg en de Prof. Asserlaan en in eigendom toebehorend aan mevrouw H. J. C. Lucas- Terpoorten, Haarlem, is eveneens bouwrijp. De met de eigenaren gevoerde onderhandelingen hebben tot overeenstem- ming geleid. De prijs en de voorwaarden, waaronder de koopovereenkom- sten behoudens uw instemming en goedkeuring door Gedeputeerde Sta- ten zijn gesloten, zijn vermeld in de voorlopige koopakten, welke mét een taxatierapport voor u ter inzage liggen. Wij stellen u voor tot aankoop van genoemde percelen met opstallen op basis van de voorlopige koopakten te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij u daartoe aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 13