4e afd. 30 juni 1966 84 SLOPEN VAN OPSTALLEN ETC. VAN OTJDE ZWEMVIJVERS. Heemstede, 15 juni 1966. Aan de Raad, Hoewel het terrein van de voormalige zwemvijvers aan de Glipper Dreef aan alle zijden is afgesloten, komen er toch herhaaldelijk kinderen op dit terrein. Hieraan zijn ernstige gevaren verbonden, ook in verband met de slechte staat, waarin de beschoeiingen verkeren. Uiteraard is het on- mogelijk ter plaatse doorlopend toezicht uit te oefenen. Wij menen daarom dat het noodzakelijk is de bassins en alle opstallen (kleedcabines, toiletten, contrôlegebouwtjes en pomp- en filtergebouwen) te slopen. Het terrein zal in de nabije toekomst nodig zijn voor uitbreiding van de algemene begraafplaats. Daarom moeten alle funderingen, leidingen en beschoeiingen tot circa drie meter onder het toekomstige terreinniveau worden verwijderd. Hierna kunnen de bassins worden gevuld met zand dat vrijkomt bij het leggen van watertransportleidingen in deze gemeente door de Gemeente- waterleidingen Amsterdam. De kosten van het onderhavige werk worden geraamd op 20.250, Tevens zal voor het herstel van de hekwerken langs de Glipper Dreef nog een bedrag van 600,nodig zijn. Wij stellen u derhalve voor ten behoeve van het slopen van de opstallen etc. van de voormalige zwemvijvers, met bijkomende werken, een krediet van rond 21.000,beschikbaar te stellen. Dit krediet ware te brengen ten laste van de reserve eigen graven, groot 100.000,welke bestemd is voor uitbreiding van de algemene begraafplaats. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 15 juni j.l. BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van het slopen van de op- stallen etc. van de voormalige zwemvijvers aan de Glipper Dreef, met bijkomende werken, een krediet te verlenen van 21.000, b. het sub a genoemde bedrag te brengen ten laste van de reserve eigen graven. Heemstede, 30 juni 1966. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 17