79 2e Afd. 30 juni 1966 AANSCHAFFING INSTKUMENTAKIUM GEZONDHEIDSHUIS Aan de Raad, Hierbij delen wij u mede dat de oogarts R. J. Colombijn zijn praktijk in het gemeentelijk gezondheidshuis heeft neergelegd. Het verheugt ons college in bijzondere mate, dat wij er in geslaagd zijn ondanks een tekort aan oogartsen in deze omgeving een op het terrein van de oogheelkunde gespecialiseerde arts bereid te vinden wederom in het gezondheidshuis polikliniek te gaan houden, te weten de heer H. de Jongh te Haarlem. Aangezien Dr. Colombijn zijn eigen apparatuur heeft medegenomen en Dr. de Jongh het benodigde instrumentarium niet bezit, zal dit om het hou- den van polikliniek mogelijk te maken door de gemeente moeten worden aangeschaft. Wij achten het uit een oogpunt van dienstverlening aan het publiek uit Heemstede en naaste omgeving van groot belang, dat men voor een oog- heelkundige behandeling in het gezondheidshuis terecht kan bij een spe- cialist in een behoorlijk geoutilleerde omgeving. Met aanschaffing van het instrumentarium, dat eigendom van de ge- meente zal blijven, is een uitgaaf van 3.000,gemoeid. Met de controlerend gemeente-arts is overleg gepleegd bij de keuze van de aan te schaffen apparatuur. Wij stellen u voor ons het voor het omschreven doel benodigde krediet van 3.000,te verlenen en bieden u hiertoe bijgevoegd ontwerp-besluit ter vaststelling aan. aan burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst der ge- meentebegroting een krediet van 3.000,te verlenen voor de aanschaf- fing van instrumentarium, benodigd voor het verstrekken van oogheelkun- dige behandelingen in het gemeentelijk gezondheidshuis. Heemstede, 15 juni 1966. Burgemeester en wethouders van HBEMSTEDE, A.G.A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Heemstede, 30 juni 1966. De Raad voornoemd, De seoretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 5