87 2e Afd. 28 juli 1966 VERZWARING HOOFDBUIZENNET VOOR GAS IN DE COMPONISTENBUURT Heemstede, 20 juli 1966. Aan de Raad, Bij uw besluit van 24 februari j.l. no. 40, werden wij gemachtigd de ketels van de centrale verwarming in 66 middenstandswoningen in de Componistenbuurt te vervangen door ketels te stoken met aardgas. De desbetreffende woningen zijn vier aan vier met hun dienstleidingen aangesloten op 1%" leidingen in de groenstroken, welke verbonden zijn aan de 4" hoofdleidingen in de wegen. Deze IV2" leidingen zullen gedeelte- lijk verzwaard moeten worden tot 2" diameter, omdat anders in het winterseizoen geen voldoende druk in de huizen geleverd kan worden. Blijkens de voor uw raad ter inzake liggende begroting zal voor de ver- zwaring der leidingen een bedrag van f 9.300,nodig zijn. Wij stellen u voor dit bedrag, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies der commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor het gasbedrijf een krediet van 9.300,ter beschikking te stellen voor de verzwaring van enkele IV2" gasleidingen in de Com- ponistenbuurt tot 2" leidingen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. C. Corver, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 28 juli 1966. De Raad voornoemd, De secretaris, irzltter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 3