2e Afd. 28 juli 1966 88 AANKOOP GKOND TRANSFORMATORSTATION HERENWEG De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies der commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: A. Van het R.K. Kerkbestuur van de H. Bavo te Heemstede op de grond- slag van bepalingen en voorwaarden van de desbetreffende voorlopige koopakte, aan te kopen de op de bijbehorende tekening aangeduide grond, ter grootte van ongeveer 21 m2, deel uitmakende van het perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 6784, gelegen aan de Herenweg, zulks voor de prijs van f 1.000, B. Overeenkomstig het bepaalde in de sub A genoemde voorlopige koop- akte, ten behoeve en ten nutte van het aangekochte als heersend erf de navolgende erfdienstbaarheden te vestigen: 1. ten laste van het aan verkoper in eigendom blijvende gedeelte van het perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 6784, alsmede ten laste van het perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 7622, als lijdend erf, een erfdienstbaarheid voor het leggen, hebben en onderhouden van kabels in een op en nabij de grens van genoemde percelen tussen de Herenweg en het op het verkochte gestichte transformatorstation gelegen strook grond, met A aangeduid op de bijbehorende tekening; 2. ten laste van het aan verkoper in eigendom toebehorende perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 7622, als lijdend erf, een erfdienstbaarheid van uitweg om te komen van en te gaan naar de Herenweg naar en van genoemd transformatorstation over het lijdend erf, uit te oefenen over een strook grond, met B aan- geduid op de bijbehorende tekening. C. De onder A bedoelde grond en de ten behoeve en ten nutte daarvan ge- vestigde erfdienstbaarheden, genoemd onder B in te brengen in het elektriciteitsbedrijf voor de som van f 1.000,vermeerderd met de verder op de aankoop vallende kosten. Heemstede, 28 juli 1966. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 6