102 van Heemstede,h:' ma te noemen burgemeester en wethouders aanvulling ggk. 4e afd. 1 september 1966 WIJZIGING SXATUTEN STICHTING HEEMSTEEDSE SPORTPARKEN De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 19 augustus j.l., alsmede het desbetreffende advles van het bestuur der stichting „Stieh- ting Heemsteedse Sportparken" A. de statuten van de stichting „Stichting Heemsteedse Sportparken", vastgesteld bij zijn besluit van 23 februari 1961, nr. 32, goedgekeurd door gedeputeerde staten bij besluit van 8 Maart d.o.v., nr. 287, als volgt te wijzigen Artikel I. Artikel 1 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: ,,De Stichting draagt de naam ,,Heemsteedse Sportstichting". Zij is gevestigd te Heemstede". Artikel H. Artikel 2 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: „1. De stichting heeft tot doel de bevordering van de sport in de ge- meente Heemstede. 2. Zij tracht dit doel te bereiken door: a. het beheren, exploiteren en onderhouden van door de gemeente- raad van Heemste^de, hierna te noemen de gemeenteraad, aan- gewezen of nog aan te wijzen gemeentelijke sportvelden, -inrich- tingen en -materialen; b. het bevorderen van de onderlinge samenwerking tussen de plaat- selijke sportverenigingen; c. het beheren en exploiteren van een bureau voor medische sport- d. het verstrekken van adviezen aan burgemeester en wethouders inzake vraagstukken, welke het door de stichting beoogde doel betreffen, het indienen van rapporten en het doen van voorstel- len, zowel uit eigener beweging als op daartoe gedaan verzoek." Artikel III. Artikei 3 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: ,,Burgemeester en wethouders ATan Ilccmatcdc, hicrna tc noemen burge- meester-en-wetiwud«y, zijn bevoegd met betrekking tot het beheer, de exploitatie en het onderhoud der onder artikel 2, tweede lid, letter a, genoemde objecten nadere voorschriften te geven. Zij besiissen voorts op vragen die naar aanleiding van de uitlegging van deze statuten kunnen rijzen, alsmede in gevallen waarin deze statuten niet voorzien." Artikel 4 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: „1. Het bestuur van de stichting bestaat uit tenminste negen en ten hoogte vijftien leden, die door burgemeester en wethouders worden benoemd, te weten: BESLUIT: keuring; Artikel IV.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 15