2e afd. 1 september 1966 97 AANSCHAFFING APPARATUUR GEZONDHEIDSHUIS. Heemstede, 19 augxistus 1966. Aan de Raad, Hierbij delen wij u mede, dat één van de Ultra - kortegolf apparaten, waarmede in het gemeentelijk gezondbeidshuis diathermiebehandelingen worden verstrekt, geheel blijkt te zijn versleten. De hoofdzuster van het gezondheidshuis acht het noodzakelijk, dat dit toestel op korte termijn wordt vervangen. De controlerend gemeente-arts heeft desgevraagd verklaard, dat het nodig is het aantal thans in gebruik zijnde apparaten te handhaven om een even vlotte behandeling van de patiënten, zoals die nu kan worden gegeven, te waarborgen. Naar het oordeel van de controlerend gemeente-arts verdient het aanbe- veling om een apparaat van het merk „Micro-Wave" aan te schaffen. De kosten hiervan, inclusief die van een bijbehorend verrijdbaar tafeltje, bedragen 2.625, Ten einde een goed functioneren van de medische hulpverlening in het gemeentelijk gezondheidshuis zoveel mogelijk te bevorderen stellen wij u voor ons voor het omschreven doel een krediet van 2.625,te verlenen en bieden u hiertoe bijgevoegd ontwerp-besluit ter vaststelling aan. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting een krediet van 2.625,te verlenen voor de aan- schaffing van een Ultra-kortegolf-apparaat ten behoeve van de ver- strekking van diathermie-behandelingen in het gemeentelijk gezondheids- huis. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De seeretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 1 september 1966. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 1