- vti JWh .5% - v ll^-: 4e afd. 1 september 1966 103 VERKOOP GROND NABIJ BERNARD ZWEERSLAAN Heemstede, 24 augustus 1966. Aan de Raad, Ingevolge het bestemmingsplan voor het terrein ten noorden van de Bernard Zweerslaan, vastgesteld bij uw besluit van 24 september 1964, nr. 110, zijn twee stroken nabij de hoek van die laan en de Johan Wage- naarlaan bestemd voor de bouw van in totaal 34 garages. Deze garages zullen voornamelijk bedoeld zijn voor de bewoners van de Componistenbuurt. Wegens het grote tekort aan financieringsmiddelen zal de gemeente voorshands niet in staat zijn de onderhavige garages voor haar rekening te doen bouwen. Wij hebben echter de Gebr. Thunnissen, p.a. Lanckhorst- iaan 42, alhier, bereid gevonden de betrokken grond van de gemeente te kopen en de garages te bouwen en deze te verhuren. Bij de terzake gevoerde onderhandelingen is overeenstemming verkregen over een koopprijs van 1.000,per garage, in totaal derhalve 34.000,— en over de voorwaarden, welke zijn opgenomen in de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Wij stellen u voor tot verkoop op basis van deze koopakte te besluiten. Een ontwerp-besluit is bijgevoegd. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rapperd. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 24 augustus j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: aan J. C. M., Ch. E. en W. H. Thunnissen, alhier, ten behoeve van de bouw van 34 voor de verhuur te bestemmen garages te verkopen de twee stroken grond, ter gezamenlijke grootte van ongeveer 614 m2, deel uit- makende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nummer 8272, welke op de bij dit besluit behorende tekening zijn aan- geduid, zulks voor de prijs van 34.000,en onder de voorwaarden, welke zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige koopakte. Heemstede, 1 september 1966. De Raad voomoemd, De secretaris. ■zitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 21