4e afd. 1 september 1966 104 AANKOOP GKOND TUSSEN VAN MERLENLAAN EN KERKLAAN Heemstede, 24 augustus 1966. Aan de Raad, Ten behoeve van de verwezenlijking van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerklaan" hebben wij behoudens uw instemming en de goed- keuring van gedeputeerde staten van de heer P. C. Nelis, Herenweg 78, alhier, aangekocht een terrein ter grootte van ongeveer 14.870 m2, kadastraal bekend sectie B, nummer 3459, 7173 (ged.) en 7165 (ged.). De koopprijs en de voorwaarden waaronder de koopovereenkomst is gesloten, zijn vermeld in de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Ingevolge de eerste voorwaarde van het eontract zal de levering weliswaar plaatsvinden binnen de gebruikelijke termijn van twee maanden na de goedkeuring van uw besluit door gedeputeerde staten, doch zal de koopsom pas betaald behoeven te worden twee jaar en zes maanden na de onder- tekening van het contract, zonder dat de gemeente enige rentevergoeding verschuldigd zal zijn. Een situatie-tekening en het desbetreffende taxatierapport liggen mede voor u ter visie. Wij stellen u voor tot aankoop op basis van de voorlopige koopakte te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij u daartoe aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 24 augustus j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: a. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van P. C. Nelis, alhier, een tussen de Van Merlenlaan en de Kerklaan gelegen terrein ter grootte van 14.870 m2, te weten het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, scetie B, nummer 3459 en gedeelten van de per- celen sectie B, nummer 7173 en 7165, een en ander zoals is aangegeven op de bij besluit behorende tekening, zuiks tegen de prijs en onder de voorwaarden, weike zijn vermeld in de eveneens bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. de krachtens het sub a bepaaide te verwerven grond in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aankoop vallende kosten. Heemstede, 1 september 1966. De Raad voornoemd, ■oorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 23