105 4e afd. 1 september 1966 AANKOOP GKOND MET OPSTALLEN NABIJ DE KEKKLAAN Aan de Raad, Voor de realisering van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerk- laan" dient de gemeente de beschikking te verkrijgen over het perceel sectie B, nummer 6696, groot 1641 m2, in eigendom toebehorend aan de heer C. van der Weiden, Kerklaan 107, alhier. Dit perceel, waarop de woningen Kerklaan 105 en 107 en twee houten schuren staan, is aange- geven op de voor u ter inzage gelegde situatietekening. De met de eigenaar gevoerde onderhandelingen hebben tot overeenstem- ming geleid. De koopprijs en de voorwaarden waaronder de koopovereen- komst behoudens uw instemming en goedkeuring door gedeputeerde staten is gesloten, zijn vermeld in de voorlopige koopakte, welke, even- als het desbetreffende taxatierapport, eveneens voor u ter visie ligt. Wij stellen u voor tot aankoop van genoemd perceei c.a. op basis van de voorlopige koopakte te besluiten. Esn ontwerp-besluit bieden wij u daartoe aan. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 24 augustus j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: a. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van C. van der Weiden, alhier, het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6696, groot 1641 m2, met alle daarop aanwezige op- stallen, waaronder de woningen Kerklaan 105 en 107 en twee houten schuren, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden, welke zijn ver- meld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. de krachtens het sub a bepaalde te verwerven grond c.a. in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aankoop val- lende kosten. Heemstede, 24 augustus 1966. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G ,A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 1 september 1966. De Raad voornoemd, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 25