4e afd. 1 september 1966 1 07 TOEKENNING EREPENNING DER GEMEENTE De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat Nicolaas Jacobus van der Linden, geboren 7 december 1892 te Heemstede, van 6 september 1927 tot 1 september 1941 en voorts van 3 september 1946 af lid van de gemeenteraad van Heemstede îs ge- weest; dat hij sedert 2 september 1958 het oudste lid in jaren is van de RaadL en dat hij gedurende de laatste jaren fungeerde als eerste plaatsvervangende wethouder; dat hij deel heeft uitgemaakt van verscheidene raadscommissies, dat hii voorts onder meer gedurende bijna 20 jaren lid is geweest van de Commissie voor de Huisvesting en van de z.g. Vorderingscomnussie; dat de Raad grote waardering heeft voor de uitnemende wjjzwaarop de heer Van der Linden zijn arbeid ten dienste van de gemeente heeft richt; dat de heer Van der Linden zich ook overigen3 op maatschappelijk ge- bied zeer verdienstelijk heeft gemaakt, ja kan worden beschouwd als een voorvechter op sociaal gebied en dat vele maatregelen op dit gebied zijn te danken aan zijn initiatief en steun; dat hij zich niet herkiesbaar heeft gesteld voor de met ingang van 6 sep- tember a.s. nieuw optredende Raad; gehoord het voorstel van burgemeester en wethouders; geiet op de Verordening betreffende het toekennen van erepenningen der gemeente Heemstede; BESLUIT: aan Nicolaas Jacobus van der Linden, voornoemd, toe tekennendegou- den erepenning der gemeente uit dank voor zijn mmmer aflatende arbeid ten dienste van de gemeente Heemstede. Heemstede, 1 september 1966. De Raad voomoemd, De s etaris, De voorzitte

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 31