ul sêê 98 2e afd. 1 september 1966 AANSCHAFFING VAN VEBVOERMIDDELEN TEN BEHOEVE VAN DE POLITIE Heemstede, 10 augustus 1966 Aan de Raad, De bij de politie in gebruik zijnde scooter, merk Heinkel, bouwjaar 1963, heeft thans ruim 3 jaar gereden en is, mede als gevolg van de sterk toe- genomen reparatiekosten, aan vervanging toe. Hetzelfde geldt voor twee rijwielen met hulpmotor, die reeds 6 jaar worden gebruikt. Voorts doet zich bij de politie de behoefte gevoelen aan een aanhang- wagen bij de Volkswagen-uitrukauto voor het vervoer van langs de weg achtergelaten rijwielen en rijwielen met hulpmotor, die niet meer bereden kunnen worden. Ook voor het transport van scooters en motorrijwielen, die als gevolg van een aanrijding zodanig beschadigd zijn, dat zij niet meer op eigen kracht kunnen worden voortbewogen, zal een dergelijke aanhang- wagen nuttige diensten kunnen bewijzen. De uitrukwagen zelf is op een dergelijk vervoer niet berekend. De kosten van de hierboven genoemde aanschaffingen worden als volgt geraamd Heinkel scooter 2.270, 2 Rijwielen met hulpmotor, merk Berini, zware uitvoering f 1.396, Aanhangwagen met toebehoren f 1.000, 4.666,— Als opbrengst van de oude scooter en de beide rijwielen met hulpmotor kan een bedrag van rond 500,worden verwacht. In totaal zal met een een ander mitsdien een bedrag van rond 4.200, gemoeid zijn. Wij stellen u voor dit bedrag door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit te onzer beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders een krediet te verlenen, groot 4.200, in één jaar af te schrijven ten laste van de gewone dienst, voor de ver- vanging van een Heinkel scooter en twee rijwielen met hulpmotor, alsmede voor de aanschaffing van een aanhangwagen bij de uitrukauto, ten be- hoeve van de politie. De secretaris, Heemstede, 1 september 1966. De Raad voornoemd, rzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 3