158 2e afd. 16 december 1966 GELDLENING N.V. BANK VOOR NEDEBLANDSCHE GEMEENTEN GBOOT f 165.000,— Heemstede, 7 december 1966 Aan de Raad, Naar aanleiding van een door ons tot de Minister van Binnenlandse Zaken gericht verzoek om medewerking tot het verkrijgen van een vaste geldlening ontvingen wij van de N.V. Bank voor Nederlansdche Gemeenten een aanbieding voor de verstrekking van een lening groot f 165.000,op te nemen op 30 december 1966, tegen een koers van 99%; de looptijd zal 25 jaren zijn en de rente zal 7 1/16% per jaar bedragen, halfjaarlijks te voldoen. De aflossing zal geschieden in 25 gelijke jaarlijkse termijnen, aan- vangende op 30 december 1967. Ook voor deze lening worden kosten in rekening gebracht als aandeel in de kosten van de Bank ter verkrijging van de fondsen waaruit de geld- lening wordt verstrekt. De kosten bedragen ditmaal 0,7% van het nomi- nale leningsbedrag. De geldlening dient voor gedeeltelijke financiering van de uitgaven, voortvloeiende uit het raadsbesluit van 30 juni 1966, no. 83a tot aankoop van grond met opstallen in de geleerdenwijk. Voor het restant van de koopsom is ontheffing verleend van de verplich- ting tot het verkrijgen van vaste financieringsmiddelen, omdat de betaling van dit restant pas over enkele jaren behoeft te geschieden. Voor de realisering van genoemd raadsbesluit is het noodzakelijk van deze aanbieding gebruik te maken, waartoe wij u bijgevoegd ontwerp- besluit ter vaststelling aanbieden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 21