4* C^V 4e afd. 16 december 1966 151 VERNIEUWING BUFFET IN SPORTPARKRESTAURANT Heemstede, 30 november 1966. Aan de Raad, Het huidige buffet in het restaurant op de Heemsteedse Sportparken voldoet qua vorm en afmetingen niet aan de eisen welke aan een dergelrjk buffet moeten worden gesteld. Ook uit een oogpunt van hygiëne vertoont het buffet gebreken; het îs daarom door de Keuringsdienst van Waren afgekeurd. Het Bouwbureau Horeca te Amsterdam heeft op verzoek van het bestuur der Heemsteedse Sportstichting een plan voor de vernieuwing van het buffet ontworpen, welk plan voor U bij de stukken ter inzage is gelegd. Blijkens de eveneens ter visie gelegde begroting zal met de uitvoering van dit plan een bedrag van 5.450,gemoeid zijn. Wij merken hierbij op dat in de begroting van de stichting voor het dienstjaar 1965 voor een gedeeltelijke vernieuwing van het buffet reeds een post van 1.755,was opgenomen. De uitvoering van het toen ont- worpen plan heeft echter geen doorgang gevonden in verband met de op handen zijnde vervanging van de exploitant van het restaurant. Onder mededeling dat het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting zich met het plan kan verenigen stellen wij U voor ons een krediet te ver- lenen van 5.450, Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede: gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 30 november j-1.: BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1967 een krediet van 5.450, ter beschikking te stellen ten behoeve van de vernieuwing van het buffet in het restaurant op de Heemsteedse Sportparken; b. het sub a. genoemde bedrag in één jaar af te schrijven. Heemstede, 16 december 1966 De Raad voornoemd, De voorzitter, secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 7